Про нас

Інтернет-магазин ANKLAV.UA - територія чесних цін!

Компанія Анклав працює на ринку України з 1 березня 2004 року. Основними напрямками діяльності нашої компанії є продаж, складання, налагодження, ремонт комп’ютерної техніки, серверів, програмного забезпечення, мережевого та периферійного обладнання, а також продаж офісного обладнання, побутової техніки та надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем. У свою чергу наша компанія стабільно розширює асортимент товарів і послуг на своєму торговельному майданчику як в онлайні https://anklav.ua так і в однойменному офлайн магазині “Анклав” завойовуючи все більше і більше нових сегментів ринку торгівлі України.

За цей час ми придбали досить багато надійних партнерів по поставці комп’ютерних комплектуючих, програмного забезпечення, серверного, мережевого, периферійного обладнання, побутової техніки та є авторизованими партнерами багатьох відомих світових брендів, працюємо під торговим знаком АНКЛАВ, який є зареєстрованим товарним знаком для товарів і послуг .

За час діяльності наша компанія залучила висококваліфікованих фахівців. Завдяки їх досвіду і підходу ми намагаємося зрозуміти потреби покупця і запропонувати йому максимально ефективне рішення.

Також наша компанія придбала сучасне обладнання для збирання, діагностики та налагодження і ремонту комп’ютерної техніки, ноутбуків, моніторів, що дозволяє реалізувати будь-який запит клієнта в цьому напрямку.

За час роботи ми змогли добитися значних результатів не дивлячись ні на що, і при цьому ми не стоїмо на місці, а постійно ставимо собі нові цілі, інвестуємо в їх досягнення і йдемо вперед назустріч до них!

Результатом, поставки нашої продукції високої якості, виконанням умов договору в узгоджені терміни, консультаційним супроводом клієнта як під час виконання договору, так і протягом дії гарантійного терміну на поставлену продукцію, є стабільне співробітництво з постійними клієнтами, а також зростання і залучення нових клієнтів

 

Наші координати:

Магазин Анклав знаходиться за адресою: м. Харків, вул. 23-го Серпня 62 
Час работи
  • З Понеділка по П’ятницюз 10.00 до 18.00Субота та Неділя – вихідний

Зв’язатися з нами

Надішліть Ваше повідомлення і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Як дійти від метро "23-Серпня" до магазину "Анклав"

Додати до списку очікування Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто вкажіть свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email