Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS


Порівняти
Артикул: 01-80473

Є в наявності749.00 грн. з ПДВ

Серія оптоволоконних модульних карт TL-SM311 призначена для збільшення дальності передачі даних і використовується разом з керованими / web smart комутаторами. Вони дозволяють збільшити дальність передачі на кілька десятків кілометрів, що в основному задовольняє вимоги локальних мереж. Залежно від потреби користувач може вибрати, з якими елементами використовувати оптоволоконні модулі, щоб знизити витрати

 

Категорія:
Протокол

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Длина волны, нм

1310

Тип оптоволокна

9/125 um одномодовый

Довжина кабеля

10 км

Скорость передачи данных

1,25 Гбит/с

Тип порту

LC/UPC

Рейтинг, заснований з 0 голосів

0.0 всього
0
0
0
0
0

Додайте першим відгук на “Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS”

Оглядів поки немає.

Додати до списку очікування Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто вкажіть свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email