Оптичний патч-корд Digitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м (DK-2533-01/3)


Порівняти
Артикул: 01-112795

Є в наявності271.00 грн. з ПДВ

Дуплекс кабель
Оболонка LSOH
Роз”єм з кабельним наконечником, керамічний
Упакований окремо з тест-звітом
Роз”єм 1: LC
Роз”єм 2: LC
Тип кабелю: I-VH 2G50 / 125
Клас волокна: OM3
Колір кабелю: аква
Діаметр волокна 50/125
Діаметр кабелю: 3 мм
Довжина: 1 м
Упаковка: пакет Digitus

Бренд

DIGITUS

Гарантія

180

Рейтинг, заснований з 0 голосів

0.0 всього
0
0
0
0
0

Додайте першим відгук на “Оптичний патч-корд Digitus LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, 1м (DK-2533-01/3)”

Оглядів поки немає.

Додати до списку очікування Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто вкажіть свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email