Жоден з преміальних телевізорів Samsung не здатний видавати кращу картинку з PlayStation 5.

Нові ігрові консолі і нові відеокарти в цьому році відзначилися великою кількістю проблем, як технічних, так і пов’язаних з дефіцитом. Однією з проблем, яка в тій чи іншій мірі торкнулася більшості новинок, є проблема нового інтерфейсу HDMI 2.1.

Вона вже торкнулася деяких телевізорів LG, відеокарт Nvidia, і ось тепер знову мова про консолях і телевізорах. Як стверджує джерело, жоден преміальний телевізор Samsung 2020 модельного року (Q70T, Q80T, Q85T, Q90T або Q95T) при підключенні до PlayStation 5 неспроможний забезпечити виведення картинки в дозволі 4K при 120 Гц при активному режимі HDR. При цьому чомусь в разі Xbox Series X такої проблеми немає.

В результаті неясно, де саме криється проблема – в телевізорах Samsung або все ж в PS5 – але факт залишається. Є припущення, що ситуація обумовлена ​​технологією HDMI 2.1 DSC (Display Stream Compression), яку підтримує нова консоль Microsoft, але не підтримує PlayStation 5. Але при цьому пропускної здатності портів HDMI в телевізорах Samsung має вистачати для роботи обвинуваченого режиму і без DSC.

Джерело: Forbes
Додати до списку очікування Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто вкажіть свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email