Сотні ігрових ноутбуків займаються не тим, чим повинні були б …

На тлі дефіциту відеокарт GeForce RTX 30 і суттєво завищені ціни Майнер, як ми вже знаємо, взялися за нові геймерські ноутбуки. Курс криптовалюта і ситуація на ринку в цілому такі, що навіть такий підхід виправданий і обіцяє прибуток. Так Потягуючи кави в Starbucks на ноутбуці оснащеному відеокартою RTX 3060 на видобуток 0,00053 ETH йде 2 години, що дорівнює 0,89 долара США, очевидно, досить, щоб заплатити за каву.

Starbucks-miner-2

Дефіцит на ринку відеокарт для настільних комп’ютерів привів до того, що добувачі криптовалюта переключилися на ноутбуки з новітніми відеокартами Nvidia серії Ampere. Подивіться на ці знімки: на фото десятки новітніх лептопів з GPU GeForce RTX 3070 зайняті видобутком криптовалюта. Зокрема, Etherium. Поки курс на криптовалюта буде таким же високим (або, що ще гірше, підвищиться), Майнер будуть використовувати будь-які доступні способи для розширення парку знарядь своєї праці. І не важливо, чи йде мова про настільних GeForce RTX 3070 і RTX 3060 або про їх мобільних версіях. Видобувачів криптовалюта навіть не бентежить більш висока вартість ноутбука в порівнянні зі звичайною відеокартою. Так що чекаємо в найближчому майбутньому дифицит і ігрових ноутбуків!

Джерело: Videocardz

Додати до списку очікування Ми повідомимо вам, коли товар надійде в продаж. Просто вкажіть свій діючу адресу електронної пошти нижче.
Email